امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۲۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ، اولین جلسه کاری هیات دو و میدانی استان به صورت تخصصی با آقای عبدالله عزیزپور معاونت ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان و خانم جمال شرف سرپرست معاونت بانوان استان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

 

سیاوش سپهوند در این جلسه افزود: از آنجا که استعدادیابی از موضوعات اصلی و مهم برنامه چهارساله هیات دو و میدانی استان می باشد، در سال ۹۹ هم این هیات اولین برنامه کاری خود را در روند استعدادیابی در حوزه آموزش و پرورش ادامه خواهد داد.

 

رئیس هیات دوومیدانی لرستان با اشاره به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر دوومیدانی در تابستان، بیان کرد: با توجه به این که در دو سال گذشته توانستیم در رده سنی نونهالان و نوجوانان استعدادیابی خوبی انجام دهیم، این آمادگی را داریم که با همکاری و همدلی اداره کل و ورزش و جوانان استان میزبان المپیاد استعدادهای برتر دوو میدانی کشور که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود در استان باشیم.

 

وی در رابطه با چگونگی تمرینات ورزشکاران تا سه ماه آینده برای شرکت در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر، اظهار کرد: یک برنامه جامع مکتوب در رابطه با استعدادیابی ارائه کردیم که در صورت موافقت با میزبانی المپیاد استعدادهای برتر به صورت جدی تمرینات در دو حوزه دختر و پسر،پیگیری می شود که مطمئناً باعث نتیجه گیری مثبت در مسابقات پیش رو خواهد شد.

 

وی با اشاره به بستر مناسب برای میزبانی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر دوومیدانی، گفت: از آنجا که استان لرستان میزبان مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی در رده سنی جوانان در سال ۹۸ بوده و توانسته است یک میزبان موفق در این زمینه باشد این توانایی را خواهیم داشت که در عرصه استعدادهای برتر در رشته دو و میدانی میزبان مسابقات المپیاد استعدادهای برتر در کشور باشیم.

 

سپهوند در خصوص نحوه بکارگیری مربیان پایه و چگونگی انتخاب تیم دو و میدانی در مسابقات المپیاد استعداد های برتر در این جلسه توضیحاتی را بیان کرد.

 

سپهوند در پایان افزود: از همه مربیان دوومیدانی استان، ورزشکاران و همه زحمتکشان عرصه دو و میدانی که نقش بسزایی در پیشرفت دوومیدانی استان دارند تقدیر و تشکر می کنم.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد