امروز

جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش هما سعادت به نقل از ایرنا ،رضا وفاییبا بیان اینکه این مبلغ علاوه بر مصوبه دولت در راستای پرداخت تسهیلات به مستاجران و از محل منابع سازمان بهزیستی تامین شده اظهار داشت: در این راستا ۲ میلیارد تومان تسهیلات با سود چهار درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه به ازای هر خانوار تحت پوشش ۲۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

وی افزود: همچنین ۸۰۰ میلیون تومان ودیعه مسکن به صورت بلاعوض برای مستاجران کم درآمد تحت پوشش بهزیستی لرستان جذب شده که این رقم با توزیع در بین بیش از ۱۵۱ خانوار در نظر گرفته شده است.

وفایی عنوان کرد: از روز گذشته نیز کمک بلاعوض ساخت مسکن خانوارهای ۲ معلول شهری از ۶۰ به ۱۴۰ میلیون تومان افزایش یافته و مبلغ بلاعوض روستایی در حال حاضر بدون تغییر ۳۶ میلیون تومان است.

به گفته وی در حال حاضر ۶۰ خانوار ۲ معلول شهری در انتظار دریافت مسکن هستند و تاکنون نیز ۲۱۷ واحد روستایی و ۴۵۰ واحد شهری برای واجدان شرایط احداث شده است.

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی لرستان یادآور شد: تیرماه امسال نیز ۲۱۷ واحد مسکن به خانوارهای معمولی و دارای ۲ معلول تحت پوشش استان تحویل شد که ازاین تعداد ۱۸۰ خانوار مددجوی عادی و ۳۷ خانوار دارای دو معلول بودند که در نهضت مسکن سازمان بهزیستی خانه دار شدند.

وفایی ادامه داد: تعهد امسال بهزیستی لرستان برای تامین مسکن ۲۰۱ خانوار بوده که این تعهد با تحقق ۲۱۷ واحد در سه ماهه اول سال انجام شد و ۵۰۰ واحد دیگر برای تکمیل تا پایان سال در دست اقدام است.

به گفته وی ازحدود ۱۵ سال گذشته تاکنون حدود چهار هزار و ۵۰۰ واحد در قالب طرح نهضت مسکن با همکاری مستمر و موثر بهزیستی لرستان به مدجویان واگذار شده است.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد