امروز

جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاهدخبری همای سعادت به نقل از خرم خبر، دکتر مرتضی محمودوند در جلسه کارگروه آب و انرژی استان لرستان که با حضور مدیران کل زیرمجموعه وزارت نیرو و وزارت نفت و به میزبانی شرکت توزیع برق استان لرستان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مدیران این حوزه در استان لرستان، گفت: آنچه که امروز در حوزه نیرو، انرژی، آب و…مهم و مورد تاکید است، بودجه و اعتبارات است که می‌تواند بخشی از مشکلات استان لرستان را حل و فصل کند.

وی افزود: متاسفانه تحریم های ظالمانه و محاصره اقتصادی ،کشورمان را در بحث بودجه و اعتبارات با مشکلات جدی مواجه کرده است اما با این حال می توانیم زمینه را برای ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به استان لرستان فراهم کنیم.

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: در سال های گذشته علیرغم ثروت های افسانه ای که در دست دولت ها بوده است هیچ کار خاص و ویژه‌ای برای این استان انجام نگرفته و در حق مردم لرستان ظلم شده است.

وی افزود: تا جایی که امکان داشته باشد، در چارچوب قانون و بر اساس راهکارهای قانونی،با بهره گیری از ظرفیت نظارت عالی مجلس تمام قد پیگیر رفع مشکلات خواهم بود.

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، در ادامه یادآور شد: بنده نه از جایگاه نماینده بلکه به عنوان یک بچه رزمنده و سرباز خدمتگزار مردم با تمام وجود اعلام می‌کنم که در راستای خدمتگزاری به مردم،مشتاقانه آماده شنیدن پیشنهادات و راهکارهای کارگشای مسئولان و نخبگان استان هستم.

محمودوند با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ جایگاهی بالاتر از خدمت به مردم نیست گفت: ما مسئولان در زمینه خدمتگزاری به مردم نباید کوتاهی کنیم، چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی هرچه دارد از مردم دارد.

نماینده مردم شریف خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما از مسئولان این است که پروژه هایی را که قابلیت سرمایه گذاری دارند اولویت بندی و معرفی کنند، چرا که چندین سرمایه گذار داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف استان اعلام آمادگی کرده اند که در لرستان جهت سرمایه گذاری حضور پیدا کنند.

نماینده مردم شریف خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به مسئولان اظهار داشت: هر جا دیدید ظلم و اجحافی در حق مردم مظلوم استان لرستان صورت گرفته است، ما را در جریان بگذارید، مطمئن باشید برای احقاق حق این مردم نجیب بدون هیچ واهمه و تعارفی دفاع خواهیم کرد و تریبون مجلس صدای مردم شریف لرستان خواهد بود.

گفتنی است ،در این جلسه مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان، مهندس کرموند مدیرعامل شرکت آبفا لرستان، مهندس خزایی مدیر اجرایی شرکت لوله و مخابرات، مهندس بهرامی مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی لرستان، مهندس ابراهیمی مدیر امور انتقال برق لرستان، مهندس گودرزی مدیرعامل شرکت گاز لرستان و مهندس حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای لرستان حضور داشتند.
انتهای پیام‌/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد