امروز

شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۱۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری همای سعادت آنلاین ، در راستای تعامل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان با دیگر دستگاه‌های دولتی ، دیداری با محمد رزم، رییس کل دادگستری استان صورت گرفت.

رئیس کل دادگستری لرستان در آغاز سخنان خود، ضمن تشکر از پی‌گیری‌های محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای برقراری این دیدار، گفت: قول مساعد می‌دهم تا زمینه‌ای فراهم گردد که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای جایگزین حبس برای زندانیان شود.

محمد رزم بیان کرد: از هر گونه همکاری بین دستگاهی در راستای ارائه خدمات آموزشی بهتر به مددجویان و افراد در معرض آسیب دریغ نخواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این‌که همه‌ی ما باید در راستای هموار کردن مشکلات مددجویان، نهایت تلاش خود را به‌کار ببریم، تصریح کرد: بدون‌ شک کمک به هم‌نوع آن‌ هم انسان‌هایی که حال به هر دلیلی در زندان به‌سر می‌برند از جمله وظایفی است که همه‌ی ما بایدجز وظایف اجتماعی خود قرار دهیم.

در ادامه، محمدرضا آذرخش، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان نیز گفت: یقینا اگر با نظارت و پی‌گیری‌های رییس کل دادگستری لرستان، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به‌جای مجازات برای زندانیان به‌عنوان یک فرهنگ، نهادینه شود، نقش بسیار تاثیرگذاری در کاهش آمار بازگشت زندانیان خواهیم داشت.

وی، افزود: فنی و حرفه‌ای لرستان در ترویج این فرهنگ و فراهم ساختن زمینه‌ی مناسب در این راستا، نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گیرد و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
انتهای پیام /

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد