امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری همای سعادت آنلاین‌،ظهر امروز ۲۷ خرداد ماه جلسه تفاهم نامه برگزاری دوره های آموزشی خانه مطبوعات با فنی حرفه ای لرستان با حضور محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش و فنی حرفه ای لرستان، احمد موسوی مدیرعامل خانه مطبوعات ، حسن ایزدی رئیس خانه مطبوعات و جمعی از اصحاب رسانه در سالن جلسات اداره کل فنی حرفه ای استان برگزار شد.

محمدرضا آذرخش در جمع خبرنگاران ، با بیان اینکه خبرنگاران می توانند از امکانات و تجهیزات سازمان فنی حرفه‌ای برای آموزش استفاده کنند،اظهار داشت: در این خصوص تمام امکانات برای آموزش در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

وی به اهمیت بحث آموزش در همه حوزه ها،اشاره کرد و افزود: آموزش، بعنوان مهمترین اصل در همه سطوح مدیریتی، تخصصی، مطبوعاتی و هر صنفی دیگر می باشد که مقاومت در مقابل آموزش و تغییرات آن باعث شده که به جایگاه اصلی خود در کشور دست نیابیم.

مدیرکل فنی و حرفه لرستان تاکید کرد :در کشورهای توسعه یافته مقوله آموزش امری مهم است امیدواریم‌ما هم‌ بتوانیم به جایگاهی برسیم که آموزش را جدا ناپذیر از زندگی خود بدانیم .

وی تصریح کرد: در بحث استاندارد های آموزش فنی حرفه ای در سطح کشور بیشتر استان های در حوزه های متخلف ورود پیدا کردند ،امیدواریم در لرستان بتوانیم رشته‌های جدیدی را ایجاد و استاندارد بسازیم و همچنین با دوره های ترکیبی با رشته‌های خبرنگاران بتوانیم رشته های جدید را ترکیب و ایجاد کنیم .
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد