امروز

سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۴۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت از خرم آباد، محمّد رزم رییس کل دادگستری استان بهمراه جمعی از معاونین و قضات به طور سرزده از زندان پارسیلون خرّم آباد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید ۶ ساعته رییس کل دادگستری لرستان و هیأت همراه با متهمین و محکومین بندهای مختلف زندان پارسیلون خرّم آباد ملاقات و ضمن استماع مطالب آنان، دستورات قضایی لازم در راستای تسریع در تعیین تکلیف نهایی پرونده های متهمین، اجرای دقیق و کامل دستورالعمل عفو نوروزی، دستورالعمل مرخصی نوروزی ونیز استفاده از نهادهای ارفاقی موضوع قانون مجازات اسلامی را صادر نمودند.

 

رییس شورای قضایی لرستان همچنین با اشاره به ضرورت ارتقاء بهداشت فضای نگهداری مددجویان و تأمین اقلام مورد نیاز بر مراقبت هرچه بیشتر در این زمینه و تمدید مرخصی زندانیان واجد شرایطی که اخیرا” به مرخصی اعزام شده اند به لحاظ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تاکید نمود.

 

این مقام ارشد قضایی استان با ارزیابی شرایط حفاظت فیزیکی زندان پارسیلون، ضرورت تأمین اعتبارات عمرانی و تجهیزات و تعمیر اداره کل زندانهای و اقدامات تأمینی و تربیتی استان لرستان را یادآور و نکات لازم در این زمینه را به مددیران مربوطه ابلاغ نمودند.

 

همچنین با تصمیم رییس کل دادگستری استان لرستان مقرر شد تا رییس دادگاه انقلاب اسلامی مرکز استان و دادرسان دادگاه انقلاب اسلامی مستقر در حوزه های قضایی تابعه با حضور منظم و مستمر در زندان و برگزاری جلسات رسیدگی به صورت فوق العاده نسبت به تعیین تکلیف پرونده های مربوطه و صدور حکم مقتضی اقدام نمایند.

/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد