امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۱:۵۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرکل زندان های لرستان، گفت : انجمن های حمایت از زندانیان از ردیف اعتباری خاصی برخوردار نیستند لذا نقش خیرین در پیشبرد برنامه های این تشکیلات بسیار مهم است.

،عبدالمجید کشوری ،در جمع اعضاء انجمن حمایت از زندانیان خرم آباد اظهار داشت : انجمن حمایت از زندانیان یک نهاد حمایتی است بنابراین همه اقدامات آن می بایست در راستای اجرای برنامه های حمایتی باشد .

وی،افزود : توسعه خدمات حمایتی انجمنها از طریق بکارگیری و استفاده از ظرفیتهای مختلف امکان پذیر است لذا از طریق گسترش ارتباطات و معرفی خود می تواند این مهم را امکانپذیر سازد.

کشوری ،ضمن تأکید بر محدودیتهای انجمن در اعطاء کمکهای نقدی به خانواده های زندانیان خاطرنشان کرد : به نظر می رسد لازم است با یک کار جهادی و مشارکت همه دستگاهها و خیرین در برنامه های انجمن های حمایت از زندانیان ، در مسیر توانمندسازی خانواده های زندانیان حرکت نماییم.

وی با مهم برشمردن طراحی و اجرای اقدامات پیشگیرانه کاربردی ،بیان داشت : هرگاه اقتصاد خانواده زندانیان تحت پوشش چتر حمایتی قرار گیرد می توان به جلوگیری از بروز بسیاری ازآسیبهای اجتماعی امیدوار بود برهمین اساس است که توانمند سازی زندانیان یک ضرورت محسوب می شود.

?️گفتنی است ،ارائه گزارش عملکرد توسط مدیرعامل و دیگر اعضاء انجمن از بخشهای دیگر دومین نشست این تشکل در سال ۹۹ بود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد