امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۵۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه همای سعادت آنلاین به نقل ار خرم خبر ،فریدون خودنیا با اشاره به اینکه شرکت برق در حال حاضر هیچ پروژه تعطیلی ندارد افزود: علی رغم کمبود اعتبارات و بدهی ادارات و مردم به این شرکت همه پروژه ها فعال هستند.

وی با بیان اینکه تخلفات مردم را در شورای حل اختلاف به نتیجه می رسانیم افزود: پرونده هایی که به دادگاه ارسال می شوند دانه درشت ها و خاص هستند.

خودنیا از اعلام آمادگی شرکت توزیع برق لرستان برای حمایت از جهش تولید خبر داد و گفت: برای خدمات رسانی به همه مجموعه هایی که به دنبال رونق و جهش تولید هستند آمادگی داریم.

پیگیری تصفیه خانه های شهرهای استان

در ادامه این دیدار ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان نیز با بیان خدمات ارائه شده در این شرکت به مردم گفت: یکی از اصلی ترین تلاش های ما در مجموعه آب و فاضلاب پیگیری تصفیه خانه های شهرهای استان است.

کرموند گفت: در حال حاضر ۵ تصفیه خانه در دست اجراست که تلاش می کنیم سریع تر به اتمام برسند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان نیز در ادامه این دیدار با تاکید بر اینکه مهار آبهای سطحی در لرستان یک امر ضروری است افزود: در حال حاضر ۱۱ سد ظرفیت سنجی شده است و برای مطالعه نیاز به اعتبارات استانی دارد که این امر مساعدت مدیران ارشد استان را می طلبد.

داریوش حسن نژاد با اشاره به آزادسازی حریم رودخانه نیز گفت: با همکاری های خوب صورت گرفته با مجموعه قوه قضائیه در حال آزادسازی حریم رودخانه های استان هستیم.

حوائج مردم به سمت مسئولین از نعمتهای خداوند است

رییس کل دادگستری نیز با اشاره به اینکه حوائج مردم به سمت مسئولین از نعمتهای خداوند است و مسئولین نبایستی از تکرار این مراجعات خسته شوند، افزود: مردم در جریان خدمات شرکت های آب و برق نیستند و ضرورت دارد با اطلاع رسانی مناسب، عموم مردم در جریان این خدمات قرار گیرند.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان با اشاره به اینکه خدمت رسانی به روستاها باید در اولویت باشد، افزود: این خدمات باعث ماندگاری و رونق کسب و کار در روستاها شده و سبب تشویق به مهاجرت معکوس از شهر به روستا خواهد شد.

محمد رزم با اشاره به اینکه بازرسی های میدانی از پروژه های در دست اقدام بسیار مفید و موثر خواهد بود، تاکید کرد: با توجه به اینکه لرستان استان محرومی است باید تلاش شود که تخصیص آب کشاورزی بیشتر شده و همچنین تعداد سدهای استان افزایش یافته و تهیه طرحهای توجیهی مستدل، مجوز احداث سد های جدید اخذ شود.

رئیس شورای قضایی استان ضمن تاکید بر اینکه بایستی از تاسیسات آب و برق و خطوط انتقال جهت پیشگیری از سرقت مراقبت های لازم به عمل آید، افزود: سرقت تاسیسات آب و برق و شبکه های انتقال جز ۴۰ جرم احصا شده اولویت دار در دادگستری استان است و با مجرمین این حوزه بدون اغماض برخورد و این افراد در کمیسیون عفو ، بخشودگی و تخفیف مجازات نیز مشمول آیین نامه عفو تشخیص داده نخواهند شد.

رزم ضمن اشاره به این موضوع که هیچ کس حق ندارد از توسعه پروژه‌های استان جلوگیری نماید، ابراز داشت: صنعت تصفیه آب و فاضلاب بسیار مهم بوده و در بهداشت جامعه بسیار تاثیرگذار است که بایستی همت ویژه ای در راستای تاسیس تصفیه خانه در شهرستان های فاقد تصفیه خانه استان صورت گیرد.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد