امروز

شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۲:۵۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت از سلسله، عصر دوشنبه ۲۵ فروردین ماه در مراسمی با حضور احمد حسین فتایی، مدیر کل و شریف خسروی، فرماندار شهرستان سلسله، خداداد والی به عنوان ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان معرفی و منصوب شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در این مراسم، ضمن تقدیر از زحمات مجموعه دولت در شهرستان سلسله در خصوص مقابله با ویروس کرونا، گفت: سلسله از ظرفیت فراوانی در حوزه فرهنگی و هنری برخوردار است و چهره های شاخص بسیاری از این دیار به عرصه فرهنگ و هنر کشور معرفی شده اند.

 

فتایی افزود: تقویت بدنه ی اداری و جذب اعتبارات لازم جاری، فرهنگی و عمرانی از مهمترین برنامه های پیش روی اداره کل در شهرستان سلسله است که زمینه توسعه فرهنگی و هنری این خطه از استان را بیش از پیش فراهم خواهد آورد.

 

خسروی، فرماندار سلسله نیز در این مراسم، با تاکید بر جایگاه ویژه الشتر در تاریخ فرهنگ و هنر استان، گفت: اختصاص بودجه ی لازم در جهت بارورتر شدن ظرفیت های ویژه ی فرهنگی و هنری سلسله و ایجاد زیر ساخت های عمرانی لازم در این شهرستان از مهمترین دغدغه های ماست که امیدواریم در دوره ی پیش رو و با حضور ریاست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، ضمن تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر، این مهم به وقوع بپیوندد.

خداداد والی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلسله نیز در این مراسم، با اشاره به پیشنه ی درخشان فرهنگی و هنری شهرستان سلسله، گفت: با تمام ظرفیت اداری موجود، تلاش می کنیم در تعاملی سازنده با اصحاب فرهنگ و هنر و همچنین نماینده ولی فقیه و فرماندار سلسله، زمینه رشد و شکوفایی فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و هنری را در الشتر، بیش از گذشته فراهم نماییم.

 

گفتنی است خداداد والی دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور فرهنگی، از نیروهای رسمی شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۲۵ سال سابقه ی کاری است که معاونت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد در سه دوره و حضور در رده های مختلف مدیریتی و کارشناسی در ستاد اداره کل را در کارنامه خود دارد.

 

بنا بر این گزارش پیش از این فتحعلی یوسفوند سمت سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله را بر عهده داشته است.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد