امروز

پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۱:۵۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت از خرم آباد،در مراسمی باحضور سید علی کریمی مدیرکل ورزش وجوانان لرستان وفرهاد دیناروند معاون امور جوانان ورزش وجوانان استان ‌رزمایش بزرگ همت جوانانه ، کمک مومنانه در راستای منویات مقام معظم رهبری وتاکیدات مقام عالی وزارت ورزش وجوانان جهت کمک به نیازمندان آغاز شد.

برپایه این‌ خبر ؛ در این مراسم که در خانه رزمی شهیدرشیدزاده خرم آباد برگزارشده بود اقلامی مثل البسه ورزشی ،پتو،بالش و کفش ورزشی به عنوان آغازاجرای این طرح در محل جمع آوری اقلام اهدا گردید.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان در حاشیه این مراسم ، گفت :رزمایش بزرگ همت جوانانه ، کمک مومنانه در راستای منویات مقام معظم رهبری وهمچنین تاکیدات مقام عالی وزارت ورزش وجوانان جهت کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان برگزار می شود .

سید علی کریمی با اشاره به لبیک جوانان لرستانی برفرمان مقام معظم رهبری در راستای برگزاری این رزمایش بزرگ‌، افزود: اداره کل ورزش وجوانان استان به عنوان مجری این طرح محسوب می شود.

او با تقدیر از نقش موثر معاونت امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان لرستان و سمن های حوزه جوانان استان در اجرای این‌طرح ، تصریح کرد: رزمایش بزرگ همت جوانانه ، کمک مومنانه یک رزمایش گسترده برای ایجادهمدلی وکمک مومنانه به نیازمندان است که سازمان های مردم نهاد جوانان نقش فعالی در اجرای این طرح ایفا می کنند.

 

همچنین فرهاددیناروند معاون امور جوانان ورزش وجوانان استان در حاشیه این مراسم گفت :این رزمایش با هماهنگی معاونت امور جوانان اداره کل درجهت جمع آوری کمک های مردمی برای توزیع بین نیازمندان برگزار شده است.

اوبا تقدیراز نقش جوانان لرستانی در این رزمایش بزرگ، افزود:این رزمایش با همکاری مجمع جوانان استان و محوریت سمن های حوزه جوانان برگزار می شود وهیئت های ورزشی نیز با آنان‌همکاری خواهندداشت.

دیناروند بابیان اینکه سمن های حوزه جوانان اجرا کننده طرح جمع آوری اقلام در محل های جمع آوری این کمک ها هستند، تصریح کرد: امروز این رزمایش در شهر های خرم آباد با همکاری سمن آبشار امیدوهمچنین در شهرهای بروجردو الیگودرز آغاز شده و باتوجه به هماهنگی های انجام گرفته با فرمانداری ها ومسئولین‌شهرستانی در دیگر شهرهای استان نیز درحال ورود به مرحله اجرا است .

 

معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان گفت : باتوجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات وزارت ورزش وجوانان در راستای برگزاری این‌رزمایش گسترده وبررگ کمک های نقدی وهمچنین اقلام جمع آوری شده پس از رعایت پروتکل های بهداشتی بین نیازمندان توزیع خواهدشد.

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد