امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۰۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ،عبدالمجید کشوری با حضور در جمع تعدادی از مسئولین و استاتید دانشگاههای استان ، از همه فعالان دانشگاهی برای اجرای طرح های علمی و پژوهش محور در حوزه های مختلف زندانبانی دعوت کرد .

وی ،افزود: امروز اجرای برنامه های مهم اصلاحی و تربیتی نظیر راه اندازی کلینیک های مشاوره و روان درمانی ، برنامه های ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر ، درمانهای نگهدارنده و برنامه های حوزه اشتغال ، حاصل ورود مباحث دانش محور به زندانبانی اسلامی است .

عضو شورای قضایی استان با بیان اینکه سخن اهالی دانشگاه در جامعه بسیار مورد وثوق است خاطرنشان کرد : این رویکرد در دستگاه قضا نیز وجود دارد که تحلیل داده های جرم شناسی و ارائه یک آنالیز و تفسیر منطبق بر واقعیات اجتماعی می تواند اجرای برنامه های نوین قضایی را با سرعت بیشتری به جلو هدایت کند .

مدیرکل زندان های لرستان اضافه کرد : زندان بعنوان یک جامعه کوچک اما بسیار متنوع به لحاظ ساختارهای مختلف اجتماعی فرصت مناسبی برای علاقه مندان به کار پژوهشی و تحقیقاتی است تا از این طریق به بررسی علل و چرایی وقوع جرم بپردازند .

وی تأکید کرد : در زندان ها می شود به داده هایی دست یافت که در صورت کار علمی بر روی آنها بعنوان یک مبنا برای برخی مباحث حوزه جرم و امنیت مورد استفاده قرار گیرند .
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد