امروز

چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۲:۳۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت،

علی جودکی ، در برنامه چشم انداز که از صدا وسیمای لرستان پخش می شود،اظهار داشت : پس از تعطیلی مدارس دو راهکار وجود داشت ، یکی تعطیلی مدارس و دیگری برنامه ریزی برای ادامه برنامه های آموزشی و پرورشی ، که با همت همه مسئولین راهکار دوم اجرا شد .

 

وی ،روند ایجاد و پیگیری برنامه های آموزشی و پرورشی در بستر “شاد ” را بیان نمودو افزود : پس از شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس برنامه های آموزشی و پرورشی تعطیل نشد و از طریق شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران و حضور همکاران در فضای مجازی پیگیری شد ولی این امر دو سویه نبود و ارتباط دانش آموز و معلم دو طرفه نبود به همین منظور لازمه ایجاد شبکه ای اختصاصی و ارتباط دو سویه معلم ومحصل اجتناب ناپذیر بود ، با همت مسئولین و تلاش همکاران در وزارت آموزش و پرورش بستر اختصاصی شبکه ” شاد ” فراهم شد.

 

جودکی در خصوص انتخاب معلم نمونه ،ضمن بیان آمار تعداد همکاران ، دانش آموزان،مدارس و کلاس های درس در سطح استان گفت : انتخاب معلم نمونه دارای ضوابط و شرایط خاص و دستورالعمل های ویژه است که با رعایت این ضوابط معلمین نمونه شهرستان ، استان ومنتخبین برای معرفی به کشور شناسایی می شوند .

 

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش لرستان ضمن بیان روز شمار هفته معلم،عنوان کرد : برنامه های این هفته بصورت غیر حضوری و به شکل ویدیو کنفرانس اجرا می شود .

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد