امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۵۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

 

به گزارش همای سعادت، مراد بیرانوند مدیرجهاد کشاورزی شهرستان خرم اباد ،گفت: بنا به مصوبه ستاد کرونای شهرستان خرم اباد و با همکاری قرارگاه صاحب الامر،بسیج، سپاه و به همت کشاورزان و شرکته‌های مکانیزاسیون شهرستان خرم ‌آباد از ابتدای شروع فعالیت ستاد کرونا، جهاد کشاورزی ، شبکه دامپزشکی شهرستان و مراکز تابعه در راستای پاکسازی، ضدعفونی و گتدزایی معابر شهری و روستایی خرم اباد نقش فعالی را ایفاء نموده‌اند.

 

وی افزود: نظر به کارایی بالای سمپاش‌های کشاورزی در گند زدایی و قدرت مانور بالای این دستگاه ها در اکثر نقاط شهری و روستایی، به طور روزانه ۱۰ تا ۲۰ دستگاه، یمپاش به صورت خودجوش و با بسیج همه امکانات مشارکت و همکاری دارند.

 

️ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد ،اظهار داشت : با توجه به درخواست ستاد کرونای سهرستان و هماهنگی با فرمانده قرارگاه صاحب الامر بسیج ، مجددا پس از مساعد شدن شرایط جوی فعالیت بسیجی وار سمپاش داران با پشتیبانی جهاد کشاورزی از روز دوشنبه یازدهم فروردین ۹۹ به‌متظور شروع عملیات گسترده سمپاشی و گندزدایی معابر شهری با حضور ده دستگاه سمپاش ۴۰۰ لیتری از ساعت ٨ صبح از سر گرفته می شود.

 

بیرانوند ادامه داد :با برنامه ریزی و مذاکرات صورت گرفته با قرارگاه صاحب الامر و حوزه های بسیج و پایگاههای مقاومت روستایی ، تعداد ۷۲۰ سمپاش دار شهرستان ، مجددا عملیات گسترده ضدعفونی و گندزایی معابر شهری و روستایی و واحد های تولیدی کشاورزی را تا کنترل نهایی آلودگی و شکست کرونا ادامه خواهند داد و در کنار همشهریان خود خواهند بود. و اکثر سمپاش داران حوزه عمل بطور داوطلبانه و خود جوش اعلام آمادگی کرده اند که حداقل در یک روز کاری در عملیات پاکسازی معابر حضور داشته باشند.

 

️ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرم آباد در پایان از حضور بدون چشم داشت و بسیجی وار کلیه کشاورزان دارای دستگاه سمپاش و شرکت‌های مکانیزاسیون و همچنین از حسن اعتماد فرماندار خرم آباد و فرماندهی قرارگاه صاحب الامر بسیج سپاه و کلیه دستگاه های مرتبط به جهاد کشاورزی تشکر و قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد