امروز

چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۲:۱۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

اولین نشست کمیته مصالح ساختمانی و تایید صلاحیت آزمایشگاه های همکار در سال ۹۹ با رعایت کلیه موازین بهداشتی، با حضور مدیرکل استاندارد لرستان، معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان، رئیس اداره تایید صلاحیت اداره کل، نمایندگان صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، نظلم مهندسی ساختمان، دفتر فنی استانداری، نمایندگان شهرداری های بروجرد، الیگودرز، ازنا، بیرانشهر، و پلدختر برگزار شد.

به گزارش همای سعادت آنلاین ،ر این نشست آخرین وضعیت و آمار عملکرد استانداردسازی واحدهای تولیدی فرآورده های مصالح ساختمانی، و و هم چنین وضعیت آزمایشگاه های استاندارد بررسی گردید.

مرضیه قنبریان مدیرکل استاندارد استان در این نشست اظهار کرد: لازم است در اجرای پروژه های عمرانی از مصالح ساختمانی دارای نشان استاندارد معتبر استفاده نمود و توجه به قوانین و مقررات مربوطه و همکاری دستگاهای مرتبط در این خصوص بسیار موثر است.

رئیس اداره تایید صلاحیت اداره کل استاندارد لرستان اعلام کرد: در سال گذشته ۳۸۸ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی تحت پوشش، ۳۱۷ مورد نمونه برداری از فرآورده های ساختمانی انجام گرفت.

وی با بیان اقدامات صورت گرفته در سال گذشته افزود: ۶۷۰ نفر ساعت دوره آموزشی مختص مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی و آزمایشگاه های همکار برگزار گردید و از اقدامات دیگر انجام فعالیت های ترویجی در جهت آشنایی مردم با استانداردسازی مصالح ساختمانی و انجام طرح پرسشگری و همچنین نظارت بر ۱۰ آزمایشگاه در سطح استان در زمینه آزمون مصالح ساختمانی بوده است.

در پایان این جلسه معاون اداره کل و نمایندگان راه و شهرسازی، صمت، و شهرداری های استان به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام /

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد