امروز

پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش پایگاه خبری همای سعادت آنلاین ، دکتر عبدالهی شرط موفقیت پروژه ها را همراهی و همگام بودن دستگاه‌های اجرایی، سیستم بانکی و متقاضی عنوان کرد و گفت : در روند بازدهی یک واحد اقتصادی چنانچه یکی از این سه ضلع کم کاری کند پروژه به نتیجه نخواهد رسید.

وی نقش متقاضی را بسیار پر رنگ معرفی کرد و افزود: علاوه بر نقش متقاضی پیگیری دستگاه اجرایی در این زمینه بسیار مهم است و این پیگیری به عنوان عملکرد دستگاهها مورد توجه قرار خواهد گرفت و برای ارتقا عملکرد دستگاه ها لازم است با اقدامات عملیاتی پیگیری های امور مربوط به بانکها را در اولویت کاری خود قرار دهند و در این زمینه پاسخگو باشند .

معاون اقتصادی استانداری لرستان در ادامه با اشاره به ضرورت دقت نظر در اجرای برنامه های دولت بر لزوم نظارت بیشتر بر نحوه اعطای تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزایی روستایی تاکید کرد .

وی با اشاره به گسترش خدمات دولت در بخش های مختلف و افتتاح پروژه های اقتصادی در سطح استان نسبت به مثبت نگری و ایجاد امیدواری در فضای عمومی تاکید کرد.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی گفت:همه باید با انسجام و همدلی تلاش کنیم و برای رسیدن به شرایط بهتر نسبت به آن چه که از دستمان بر می آید کوتاهی نکنیم.
انتهای پیام /

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد