امروز

جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۱۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ،در این مراسم امیر سرتیپ دوم مراد خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ ضمن عرض تسلیت بابت فرا رسیدن ماه محرم طی سخنانی اظهار داشت:نیروی زمینی محوری با برخورداری از کارکنان ممتاز و نمونه در صحنه‌های مختلف در هر صورت موثر و کارآمد است و هر بار برگ زرینی بر افتخار نیروی زمینی قهرمان افزوده است.

وی افزود :ارتش جمهوری اسلامی ایران کلیه تهدیدات را رصد کرده و هیچ تردیدی نیست که ما الان احساس خطر بکنیم و برنامه‌ریزی برای آن نداشته باشیم.

امیر خوش کنار گفت: با گذشت ۴۱ سال از طول عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند و در سایه درایت و تدبیر سلسله مراتب و بهره مندی از کارکنان ممتاز فعل خواستن را صرف کرده و روی پای خود به تعالی و پیشرفت ایستاده و الحمدلله توانسته ایم با تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی با اقتدار در تمام زمینه ها روز به روز پیشرفت کنیم و در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، نظامی شاهد پیشرفت روز افزون در تمام نیروهای ارتش باشیم.

وی در ادامه افزود: ما از نظر دفاعی در جهان ممتاز می باشیم و در تامین پایدار نظام جمهوری اسلامی دست آوردهای بسیار خوبی داشته که همه اینها زحمات نیروهای کارآمد و ممتاز در ارتش می باشد.

امیر سرتیپ دوم در پایان گفت: ورود موثر کارکنان نزاجادر بحث سیل،زلزله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا تلاش‌های بسیار خوبی از خود نشان داده ایم که همگان بر این امر اذعان دارند.و همه اینها به تدبیر حکیمانه سلسله مراتب فرماندهی در ارتش می باشد.

گفتنی است در پایان مراسم از ۲۲ نفر از فرماندهان و کارکنان ممتاز ارتش در زمینه های مختلف نظامی با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد