امروز

سه شنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۳۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت از خرم‌آباد، محمدرضا آذرخش مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: با همکاری آموزش و پرورش لرستان برای دانش‌آموزان دوره راهنمایی آموزشهای مهارتی برگزار می کنیم.

 

وی اظهارداشت: در سال جدید در زمینه های خدمات، صنعت و کشاورزی با رویکرد آموزش های نوین اقدام خواهیم کرد و در کنار آموزش‌هایی که در اختیار داریم دو رشته آموزش انرژی های نو و آموزش گیاهان دارویی اضافه خواهد شد که در شهرستان های استان به صورت پایلوت شروع خواهند شد.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان با اشاره به اینکه آموزش های مهارتی را به خانه ها خواهیم برد، گفت: آموزشهای مهارتی به عنوان یک فرهنگ آن را دنبال خواهیم کرد، و در سال گذشته توانسته ایم این آموزش را در زندان ها، پادگان ها و در مناطق حاشیه نشین شهرستان ها توسط تیم های سیار انجام دهیم.

 

وی افزود: به دنبال این هستیم که هیچ جایی بدون آموزش نماند و سعی داریم آموزش ها را در خانه ها ببریم تا مردم بتوانند بیشترین بهره رااز آموزشهای مهارتی ببینند .

 

آذرخش تصریح کرد: با همکاری آموزش و پرورش استان برای دانش‌آموزان دوره راهنمایی که موظف به گذراندن ۶۰ ساعت دوره مهارت هستند، آموزش مهارت برگزار خواهیم می کنیم.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان بیان کرد: این روش باید در بین دانش‌آموزان و دانشجویان ادامه دار باشد تا بتوانیم سن آموزش را پایین بیاوریم که مطمئناً بازخورد آن بر آینده بیشتر خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد