امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ،آیین رونمایی از یادمان ۶۳۰۰ شهید دفاع مقدس استان لرستان در کانون اصلاح و تربیت خرم آباد برگزار شد .

عبدالمجید کشوری با یادآوری لزوم خدمتگزاری صادقانه به مردم اظهار داشت : قدردانی از مجاهدت های ایثارگران و شهدا نه تنها در سخن بلکه در عمل نیز می بایست متجلی شود و این تجلی در خدمت صادقانه به مردم نمود پیدا خواهد کرد.

وی افزود : ایثار و شهادت بعنوان یک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترین مفاهیم الهی ونتیجه والاترین ارزشهایی می باشد که یک انسان متعهد می تواند به آن مقام دست یابد .

کشوری ادامه داد : این مفاهیم اثرگذار قادرند تا فضای یک جامعه را بصورت گسترده تحت تأثیر قرار داده و بالاترین برکات را برای آن بهمراه داشته باشد .

عضو شورای قضایی استان اضافه کرد : حقیقت امر آن است که اگر رشادتها و خدمات شهدا و ایثارگران بخوبی برای مردم بیان گردد مطمئنا بیشترین و بهترین نتایج آن را در اصول تربیتی نوجوانان و جوانان خواهیم دید .

کشوری تصریح کرد : تقویت باورهای دینی و ملی که امروز جزء اصلی ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی محسوب می شوند از جمله مواردی است که با معرفی وتبیین راه و آرمان شهدا در سطح جامعه و نسلهای پیش رو عملی خواهند شد .

مدیرکل زندان های لرستان همچنین در این برنامه از مشارکت بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سپاه پاسداران ناحیه لرستان تقدیر کرد .

شایان ذکر است، در این مراسم که جمعی از مدیران استانی ، قضایی و فرماندهان نظامی حضور داشتند از مددجویان کانون اصلاح و تربیت نیز تجلیل شد.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد