امروز

جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۵:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ،وی افزود : عمیقا معتقدیم که هرچه سطح مشارکتها و تعاملات مجموعه دادستانی و زندانها ارتقاء یابد شاهد ارائه خدمات ارزنده تری به زندانیان و خانواده های آنها خواهیم بود که این خود از مصادیق بارز حقوق شهروندی است .

عضو شورای قضایی استان تصریح کرد : ارائه خدمات مطلوب و رسیدگی به وضعیت زندانی ؛ طبیعتا رضایتمندی را بهمراه داشته که این خود به ارتقاء ضریب امنیت زندان و حتی جامعه کمک می کند .

کشوری ادامه داد : علاوه بر اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی ، اقدامات مؤثری در حوزه های عمرانی ، بهداشتی ، درمانی ، آموزشی و حرفه آموزی در دست اجراست که پیش بینی می شود برآیند این مجموعه اقدامات ، اتفاقات خوبی را برای زندانها رقم خواهد زد .

درادامه دادستان مرکز استان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه اقدامات انجام شده در زندان های استان اظهار داشت : مبحث امنیت در زندانها در بخش های مختلفی مورد طرح است که با تدبیر و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود می توان این ضریب را افزایش داد .

داریوش شاهون وند افزود : هرچند حضور قضات در زندانها در مقایسه با سنوات گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده اما با برنامه ریزی که ارائه خواهد شد بزودی شاهد افزایش کمی و کیفی حضور قضات در زندانها خواهیم بود.

وی تصریح کرد : هرچه تعامل بین دو مجموعه افزایش یابد طبیعتا خدمات مطلوب تری نیز به زندانی ارائه خواهد شد

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد