امروز

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت، دکتر علی حسین فاضلی فرد ، مدت ۲۰ سال است که کارشناس ورزشی برنامه های مختلف صداوسیما از جمله ورزش صبحگاهی ، برنامه های تخصصی ساختارها و سیستمها و سیاستگذاریهای آنالیز ورزش استان ، برنامه میدان ، ورزش_نشاط_سلامت، برنامه صبحگاهی “سلام لرسو” رادیو لرستان و برنامه دولتسرای رادیو لرستان است که در مباحث مختلف علمی ، عملی ، پژوهشی و ورزشی استان ، فعالیت دارد.

“کتاب الو ورزش” شامل مباحث مختلف کارشناسی شده فاضلی فرد است که تابستان سال جاری، آن را به چاپ رسانده است.

فاضلی فرد، گفت : با توجه به تاثیر مستقیم شیوع ویروس کرونا در وضعیت معیشتی مردم و ایجاد مشکلاتی در سطح جامعه ، با همکاری ورزشکاران ، تصمیم گرفتیم تمام هزینه های فروش این کتاب را صرف تهیه ماسک کرده و در اختیار مردم قرار دهیم.

مسئول کمیته دفاع شخصی استان به اهمیت این کتاب و وجود مباحث عمومی و تخصصی در آن اشاره و خاطرنشان کرد : ادارات و ارگانهای مختلف هم می توانند متناسب با میزان هزینه های فرهنگی دستگاه مربوطه ، این کتاب را تهیه و به طور رایگان در قالب یک بسته فرهنگی در اختیار کارکنان و خانواده های آنها قرار دهند.

وی افزود : در این کتاب به نوین ترین مباحث و اساسی ترین مسائل روز ورزش ، پرداخته شده و همچنین نوین ترین توصیه ها و پیشنهادات علمی طب ورزشی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا عنوان شده است.

بنیانگذار طب ورزش استان ، هدف از این کار را فرهنگسازی و اشاعه ورزش و کتابخوانی در جامعه ، کارکنان ادارات و خانواده های آنها ، کودکان ، نوجوانان ، بانوان و… عنوان کرد و افزود : انتظار داریم ادارات مختلف ، از فرصت پیش آمده استفاده کنند و همکاری لازم را داشته باشند که در این زمینه ، میتوانیم از طریق استانداری به ادارات، نامه نگاری کنیم چرا که این کار ، فرهنگی است و هدفی معنوی دارد.

رییس کمیته طب ورزش استان ، ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه ، تامین سلامت جامعه و مخصوصا کارکنان ادارات و خانواده های آنها و شرکت در کار خیر را از اهداف این کار فرهنگی عنوان و بیان کرد : از اداره کل ورزش و جوانان هم انتظار داریم در جهت تهیه و فروش این کتاب ، همکاری لازم را داشته باشند چرا که ذینفعان آن ، ما نیستیم و نفع آن به مردم جامعه برمی گردد.

کاربرد ورزش در جامعه ، کاربرد ورزش در کودکان و نوجوانان ، ورزش و سالمندان، ورزش و کارمندان ، ورزش و رانندگان ، ورزش و پشت میزنشینان ، ورزش در ماه رمضان و… از مباحث کتاب الو ورزش است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد