امروز

جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت ،دکتر مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.

دکتر محمودوند،بحث استفاده از گاز در روستاهای محروم علاوه بر آسایش و رفاه مردم در نگهداری درختان بلوط که در زاگرس برند بسیار ممتازی برای استان می باشند؛بسیار موثر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه با گازرسانی به مناطق محروم و روستاها باعث نجات ثروت ملی (منابع طبیعی) می شود، تاکید کرد: خدمت به محرومین و مظلومترین اما سربلندترین انسانها در حوزه لرستان که همواره مدافع سرسخت نظام هستند در تمام ابعاد یک وظیفه است؛ زیرا در گذشته در حق این افراد شریف ظلم؛ ستم و اجحاف شده است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس یازدهم اظهار داشت: امروز استان همیشه سربلند لرستان به علت کوتاهی برخی از مسئولان مقام اول بیکاری زیبنده این استان نیست را به یدک می‌کشد.

وی تاکید کرد: نه در جایگاه پارلمان بلکه به عنوان خادم مردم هر جا دیدید برای این مردم نیاز است هزینه شویم؛ این آمادگی را در دفاع از مردم مظلوم دیارم خواهم داشت.

دکتر محمودوند در ادامه پیگیر روندگازرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی شد و عنوان کرد: توجه به روستاها در بحث گازرسانی مهم و ضروری است نباید در اولویت قرار گیرد.

در ادامه گودرزی مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گزارش عملکردی را در بحث گاز استان ارایه داد و گفت: در شش ماهه نخست امسال علیرغم مشکلات مالی و بحث کرونا حدود ۱۰۰روستا در استان لرستان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی به محور گازرسانی به روستاهای تشکن و شاهیوند چگنی اشاره کرد و گفت: این دو پروژه مشکل پیمانکار داشته که مشکل برطرف شده و با تمام توان کارگازرسانی به این روستاها را انجام می دهند.

گودرزی از دکتر محمودوند خواست که بحث احداث نیروگاه کلاس اف در خرم‌آباد را پیگیری کنند.

گفتنی است،بحث پیگیری گازرسانی به واحد‌های صنعتی و روستاهای خرم آباد وچگنی یکی دیگر از موضوعات مهمی این دیدار بود.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد