امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۲۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

 

 

به گزارش همای سعادت از خرم‌آباد، عبدالمجید کشوری عملکرد زندانهای استان در خصوص اجرایی نمودن دستورالعمل مرخصی روزهای پایانی سال ۹۸ را تشریح کرد.

 

وی،افزود : تعداد بسیار قابل توجهی از زندانیان این استان با رأفت اسلامی نظام توانستند از امکان مرخصی عیدانه دستگاه قضا استفاده نمایند.

 

مدیرکل زندان های لرستان اظهار کرد : قریب به نیمی از زندانیان استان به مرخصی عیدانه اعزام و سال جدید را در کنار خانواده های خود آغاز کردند.

 

کشوری ضمن بی سابقه برشمردن این اقدام خاطرنشان کرد : مجموعه اقداماتی که در سیستم قضایی کشور و زندانها بعنوان یکی از زیرمجموعه های این حوزه در این ایام برای تأمین و ارتقاء امنیت زندانیان و کاهش سطح آسیبها صورت گرفته است می تواند بعنوان یک الگوی جهانی معرفی شود.

 

وی احترام به جایگاه انسانی افراد و توجه به حقوق آنها را از مهمترین اقدامات قضایی کشور دانست و اضافه کرد: همه اقداماتی که در زندانها انجام می شود با هدف بهبود وضعیت موجود صورت می پذیرد که یک فرایند دانش محور ، روان ، منعطف و پویا بوده که تا کنون نیز دچار توقف نشده است.

 

این مقام مسئول ضمن تقدیر از همراهی رئیس کل دادگستری لرستان ، دادستانها و قضات استان در راستای اقدام بزرگ اعطای مرخصی به نیمی اززندانیان زندانهای استان ؛ این حرکت را نشان از عزم جدی دستگاه قضا برای ارتقاء سطح امنیت زندانیان ، خانواده های آنها و کاهش آسیبهای اجتماعی ارزیابی کرد

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد