امروز

جمعه, ۷ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۴:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان، مهندس فریدون خودنیا اظهار داشت: حدود ۸ کیلومتر از فشار ضعیف باقیمانده در سطح شهرستان الیگودرز  با کابل های خودنگهدار ، با اعتبار یک میلیارد تومان اصلاح و بهینه می گردد.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی گردیده که  تبدیل سیم مسی و آلومینیومی به کابل خود نگهدار د در استان لرستان در آبانماه افتتاح گردد،افزود : لذا  به منظور تکمیل پروژه از روز سه شنبه ۲۲ مهر تا پایان مهر ماه  باحضور بیش از ۱۰ گروه اجرایی ونظارتی شبکه باقیمانده الیگودرز به کابل خودنگهدار تبدیل می گردد.

خودنیا عنوان کرد :ین طرح علاوه بر نوسازی شبکه، دارای مزایایی از قبیل ایمنی بالا، حذف برق های غیر مجاز، زیبایی دیداری شبکه، کاهش تلفات و کاهش خاموشی ها و انرژی توزیع نشده شبکه برق می باشد.

در ادامه حسینی مهر ، مدیر دفتر کنترل پروژه شرکت توزیع برق لرستان  با اعلام اینکه گروه های اجرایی و نظارتی متشکل از ۸۰ نفر می باشند، تصریح کرد: گروه های عملیاتی از بروجرد، دورود، ازنا به همراه ۵ اکیپ از الیگودرز در این طرح جهادی مشارکت خواهند داشت.

وی افزود: این طرح جهادی پس از تقسیم کار، تحویل تجهیزات و توجیه همکاران با رعایت کلیه موارد فنی ، ایمنی و بهداشتی آغاز و تا پایان مهره ماه خاتمه خواهد یافت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد