حشرات خواب در فرانسه 7 مدرسه را می بندند


آفتاب نیوز :

مقامات فرانسوی اعلام کرده اند که زخم بستر در سطوح مختلف در 17 موسسه آموزشی این کشور تایید شده است و هفت مدرسه به همین دلیل تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است.

گاردین گزارش می دهد که دولت فرانسه یک سری جلسات را برای بحث در مورد تعداد فزاینده موارد گزارش شده برگزار کرده است زیرا این کشور میزبان جام جهانی راگبی و آماده شدن برای میزبانی المپیک 2024 پاریس است.

مقامات فرانسوی گفته اند: برای پاکسازی مدارس از وجود ساس ها به اقدام فوری نیاز است.

این مسئولین تاکید کردند که با همکاری وزارت بهداشت و سازمان های بهداشتی و درمانی منطقه، فهرستی از شرکت های “تایید شده و شناخته شده” تهیه شده است تا مدیران مدارس بتوانند با آنها تماس گرفته و در این زمینه مداخلات لازم را انجام دهند.

همچنین بر اساس گزارش های قبلی مبنی بر شیوع این حشرات در برخی از مناطق پاریس، آژانس بهداشت ملی فرانسه نیز به شهروندان این کشور توصیه کرده است که در طول سفر، تخت هتل خود را از نظر وجود ساس بررسی کنند. مبلمان متحرک تشک های دست دوم یا دست دوم باید به خانه خود توجه کنند.

وزارت حمل و نقل فرانسه و شهرداری پاریس نیز از اجرای طرحی فوری برای مبارزه با ساس ها که در صندلی های وسایل نقلیه عمومی و سینماها مشاهده شده است، خبر داده اند.

اخیرا تعداد زیادی ساس در متروی پاریس، قطارهای سریع السیر و فرودگاه شارل دوگل پایتخت فرانسه مشاهده شده است.

«کلمن بویون» وزیر حمل و نقل فرانسه با انتشار مطلبی در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) اعلام کرد که به زودی با نمایندگان شرکت های پیمانکاری حمل و نقل عمومی دیدار خواهد کرد تا آنها را از اقدامات انجام شده مطلع کند. برای محافظت بیشتر از مسافران، دادن، اطلاع رسانی

ساس ها که در دهه 1950 به طور کامل از زندگی روزمره در فرانسه ناپدید شدند، به تدریج در دهه های اخیر به دلیل تراکم جمعیت بالا و استفاده گسترده از وسایل حمل و نقل عمومی دوباره ظاهر شدند.

این حشرات به دلیل عادت به لانه سازی در تشک ها به ساس نیز معروف هستند، این حشرات اغلب در لباس یا چمدان قرار می گیرند. این نوع حشره در شب فعالیت بیشتری دارد و از خون انسان تغذیه می کند.

مقامات بهداشتی فرانسه می گویند که ساس از سال 2020 به یک مشکل بهداشت عمومی در این کشور تبدیل شده است.

در همین حال، گزارش ژوئیه آژانس امنیت بهداشت عمومی فرانسه نشان داد که یک دهم کل خانواده های فرانسوی در چند سال گذشته ساس را تجربه کرده اند.

نیش ساس باعث ایجاد نواحی قرمز، تاول یا التهابات بزرگ روی پوست می شود و می تواند با خارش شدید یا واکنش های آلرژیک همراه باشد.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما