امروز

جمعه, ۱۵ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۶:۵۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت آنلاین ،براساس حکم صادره ازطرف مهندس تقی زاده خامسی رییس مجمع عمومی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران و در اجرای مفاد بند ۴ ماده ۱۳ اساسنامه شرکت سهامی آب منطقه ای استان لرستان کریم عالی نژاد به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای استان انتخاب شد.

در قسمتی از حکم ایشان آمده است:
به عنایت به مراتب متعهدو شایستگی و سوابق مفید جنابعالی و به استناد به مصوبه ۱۴/۱۰/۱۳۹۹ مجمع عمومی فوق العاده شرکت برای مدت ۳ سال به عضویت اصلی شرکت آب منطقه ای لرستان انتخاب می شوید .

گفتنی است ،کریم عالی نژاد فارغ التحصیل در رشته مهندسی عمران تا سیسات آبی از دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی mba از دانشگاه علم و صنعت ایران وکارشناسی رسمی در رشته های مهندسی آب ،راه و ساختمان و پروانه اشتغال به کار پایه یک نظارت،طراحی و اجرای ساختمان از نظام مهندسی لرستان است .

وی عضو هیئت مدیره ،معاون طرح و توسعه،مشاور فنی و تخصصی ،مدیر بخش مشارکت های مردمی،دبیر کارگروه فنی،دبیراتاق فکر،عضو کمیته منابع انسانی شرکت آب منطقه ای لرستان و نماینده مجری طرح سدها و شبکه های ایوشان خرم آباد،خان آباد الیگودرز،کزنار الیگودرز و عضویت در کمیته های توسعه استان و کمیته های فنی و نظارتی را در کارنامه و سوابق کاری خود را دارد.

انتهای پیامa/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد