امروز

چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۳:۲۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

همای سعادت -یادداشت-مردم فرهیخته لک زبان و لر تبار سلسله:همگان شاهدند دیار شما دیار فرزانگان، سلسله وار در سخاوت و گذشت زبانزد و خاص و عام بوده هست.لذا این بار هم‌ مردم لرستان و خوزستان انتظار تکرار گذشت و مردانگی شما از نوع محبت و بزرگی را دارند.

نیک میدانیم داغ از دست دادن فرزند دلیر و خدوم لرتبارمان شهید والا مقام‌ “غضنفر حسنوند” برای همه بسیار سخت و درد بار بود اما میشود با گذشت جوانی خام که در سن جوانی و جهالت منجر به قتلی گشته که همگان از آن ناراحتند.این فرد نادم که مادری دل شکسته دارد میتوان توشه ای معنوی برای بازماندگان و درجاتی عالی و متعالی برای شهید بزرگوار غضنفر حسنوند از دست خداوند بزرگ‌ دریافت نمود.

بدینوسیله ، از طرف فردی که رسانه ای هستم و در این‌عرصه همیشه به دیار لک زبان‌و ارزشمندی چون سلسله یا الشتر افتخار نمو ده ام از دور دست شما خانواده بزرگوار شهید غضنفر حسنوند را میبوسم‌، بر این بوسه افتخار میکنم، از شما متضرعانه درخواست گذشت و ترحم در حق این فرد بسیار نادم که سالهاست در زندان بسر میبرد دارم.چراکه با گذشت شما بزرگواران میتوان جلوه ای زیبا از زیبائیهای متعدد اعم از شجاعت و گذشت وایثار لرستانیهای غیور را به عرصه ظهور درآورید.

خانواده محترم و عزیز و فرهیخته شهید بزرگوار غضنفر حسنوند؛ استحضار دارید دنیای دنیایی فانی است اما نجات جان یک انسانی که از سر نادانی و جهالت مرتکب قتل گشته است و از روی نادانی و سهوی بوده و شما با داشتن قدرتی بنام‌ قصاص هر لحظه میتوانید جان این جوان‌خطا کار بستانید و بدون‌شک حق شماست اما حقی بالا تر از آن برگردن شما و ما لرستانیها وجود دارد که با گذشت و دادن جان تازه به این فرد میتوانیم در عرصه نه تنها ایران بزرگ‌ بلکه در عرصه گیتی، نام سلسله و لرستان را پر آوازه تراز گذشته کنیم و پرچم‌ همیشه برافراشته لرهای غیرتمندی که به گذشت، شجاعت، سخاوت معروفند به اهتزاز درآوریم این‌پرچم الان در دست خانواده بزرگوار شما حسنوند است.

درپایان باید گفت؛ این‌گذشت یک‌گذشت معمولی نیست بلکه گذشتی فراتر از هر گذشت دیگری است.چراکه با وجود فضاهای اینترنتی مجازی در ایران و جهان، دنیا شاهد این‌ قصاص یا گذشت شما است…؟
حالا بین قصاص و گذشت در این جریان، کدامشان نام ایران و لرستان را پر آوازه تر میکند. لذا بر این اساس عیان‌است که گذشت شما نه تنها دل خانواده عبود کاملی را شاد میکند بلکه این حرکت شما باعث غرور وافتخار ما لرهای همیشه سربلند خواهد بود.

اسماعیل نایب زاده طولابی

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد