امروز

چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۴:۳۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرکل کمیته‌امداد لرستان، گفت: با مشارکت مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته‌امداد در سراسر استان، ۲۱۳۷ پایگاه ثابت برای جمع‌آوری زکات پیش‌بینی شده است.

به گزارش همای سعادت آنلاین از خرم آباد،جاسم محمدی فارسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به برگزار نشدن نماز عیدفطر در اغلب شهرهای لرستان به دلیل شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: به همین دلیل در مناطقی که نماز برگزار نمی‌شود، دیگر صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره و کفاره را نخواهیم داشت.

وی ،افزود:در همین راستا با مشارکت مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته‌امداد در سراسر استان و همچنین شورای زکات در روستاها، ۲ هزار و ۱۳۷ پایگاه برای جمع‌آوری زکات پیش‌بینی شده است.

مدیرکل کمیته‌امداد امام خمینی(ره) لرستان، با اشاره به جمع‌آوری ۸ میلیارد تومان زکات در سراسر استان طی سال گذشته،عنوان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها این مبلغ امسال به بیش از ۱۱ میلیارد تومان خواهد رسید.

محمدی فارسانی ،بیان داشت: در روستاهای استان نیز دستگاه‌های کارت‌خوان جهت واریز زکات فطره تعبیه شده است و اهالی این مناطق می‌توانند با مراجعه به پایگاه‌های مستقر فطریه خود را پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: همچنین شهروندان لرستانی می‌توانند از طریق کد دستوری * ۸۸۷۷*۰۶۶*۵# و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۹۵ زکات فطره و کفاره خود را پرداخت کنند. 

مدیرکل کمیته‌امداد امام خمینی(ره) لرستان با بیان اینکه پایگاه‌های جمع‌آوری زکات تا سه روز پس از عیدفطر همچنان فعال خواهند ماند، گفت: مبالغ جمع‌آوری شده در بین نیازمندان و مددجویان قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد