امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۸:۲۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی استان لرستان، در این نشست مدیر بانک کشاورزی لرستانضمن تبریک انتصاب دکتر حسنی مقدم هم اندیشی، همکاری و هماهنگی بانک کشاورزی با سازمان جهاد کشاورزی را موجب توسعه و اعتلا بیشتر بخش کشاورزی استان دانست .

علی جهانی میر با تشریح نقش موثر بانک کشاورزی به عنوان حامی مالی بخش کشاورزی و تکیه گاه امن تولیدکنندگان محصولات کشاورزی به بیان خلاصه ای از دستاورد های بی نظیر بانک کشاورزی پرداخت .

وی به ایفای تعهدات با پرداخت تسهیلا تی بالغ بر ۱۰۷۱۵ میلیارد ریال در سال گذشته و سه ماهه اول سال ۹۹ در حوزه های مکانیزاسیون کشاورزی ، اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، تسهیلات جبران خسارت های ناشی از سیل ، گلخانه ها و … اشاره کرد.

جهانی میر با بیان اینکه بانک کشاورزی ۹۰ درصد اعتبارات خود را به بخش کشاورزی و حمایت از زنجیره تولید اختصاص داده است اظهار داشت : توانایی بانک در پرداخت تسهیلات و حمایت از بخش تولید به دو مولفه اصلی تجهیز منابع و وصول مطالبات در بانک بستگی دارد و بدین منظور اهمیت هدایت مبادلات مالی شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد سازمان به سمت بانک کشاورزی جهت تامین منابع مالی مورد نیاز وهمچنین همکاری سازمان جهاد کشاورزی در راستای وصول مطالبات و کاهش مانده مطالبات غیر جاری بانک برای تقویت بنیه مالی و توان بیشتر این بانک در حمایت از بخش کشاورزی استان ضروری می باشد.

مدیر بانک کشاورزی لرستان با اشاره به لزوم بیمه کشاورزی برای جبران خسارت کشاورزان آسیب دیده گفت : همکاری بیشتر سازمان جهاد کشاورزی استان با صندوق بیمه بانک کشاورزی لرستان ، جهت حمایت بیشتر از کشاورزان آسیب دیده از عوامل طبیعی و قهری بسیار تاثیر گذار می باشد.

در ادامه دکتراسفندیار حسنی مقدم ، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به ظرفیت های استان لرستان در حوزه کشاورزی و نقش چشمگیر بخش کشاورزی در استقلال اقتصادی استان و تامین امنیت غذایی مردم اظهار داشت : تزریق مناسب و به موقع اعتبار به بخش کشاورزی هم به بهره برداری از ظرفیت های موجود و هم به توسعه ظرفیت های این بخش کمک می کند .

وی ضمن تاکید بر افزایش همدلی و همکاری سازمان جهاد کشاورزی با بانک کشاورزی،افزود: افزایش تعاملات و برگزاری منظم و متناوب جلسات سازمان جهاد کشاورزی با بانک کشاورزی استان با حضور مدیران و نیروهای متخصص و مجرب درجهت خدمت رسانی مطلوب تر به کشاورزان از برنامه های سازمان جهت توسعه بیشتر بخش کشاورزی در سال جهش تولید می باشد .

شایان ذکر است در این دیدار مدیر بانک کشاورزی لرستان را معاون خدمات بیمه ای ، معاون اعتبارات و وصول مطالبات و مسئول حراست بانک کشاورزی استان همراهی کردند.
انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد