امروز

دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۲۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت از خرم آباد، علی آشتاب روز چهارشنبه در حاشیه بهره برداری از این طرح ،گفت : حجم سرمایه گذاری این واحد تعاونی یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شامل ۸۰۰ میلیون تومان وام اشتغال روستایی و ۴۰۰ میلیون تومان سهم آورده سرمایه گذار بوده است.

 

وی با اشاره به ایجاد چهارفرصت شغلی مستقیم در این طرح،افزود: طی ۲ سال گذشته یکهزار و ۲۱۷ طرح اشتغال روستایی لرستان با ظرفیت پنج هزار و ۱۵۸ فرصت شغلی ، ۲۲۴ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت دریافت کرده اند.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، اظهار داشت:‌ سال  گذشته ۹۴ طرح تعاونی در زمینه های مختلف با ۱۱۷ فرصت شغلی و یک هزار و ۱۷۷ نفر عضو در استان تشکیل و در این مدت ۲۳ هزار نفر ساعت دوره های آموزشی مهارتی برای تعاونگران استان برگزار شده است.

 

آشتاب گفت:‌ این تعداد تعاونی، سرمایه بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارند و بیشترین آنها در خرم آباد، بروجرد و الیگودرز  و با محوریت حوزه های کشاورزی و صنعت ثبت شده است.

 

گفتنی است ،تعاونی‎های فعال لرستان ۲ هزار و ۸۳۶ واحد و از این تعداد ۴۷۸ تعاونی مربوط به بانوان است، حدود ۲۸ هزار نفر در تعاونی های استان مشغول به کار هستند .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد