امروز

پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۲۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت آنلاین، علی مهرزاد صفدری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت :در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمانی، تعداد ۷۱ نفر نیرو از طریق برگزاری آزمون عمومی و گزینش به صورت حجمی (شرکتی)  و توسط شرکتهای طرف قرارداد با دانشگاه بکارگیری می شوند.

وی ،افزود: ۴۷ پرستار با مدرک کارشناسی پرستاری برای بیمارستان های خرم آباد، دورود، الیگودرز، پلدختر، بروجرد، نورآباد، الشتر، سپیددشت و مرکز درمان بستر رومشکان جذب می شود.

سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: همچنین سهمیه جذب ۱۱ نفر کارشناس پرتوشناسی (رادیولوژی) با مدرک کارشناسی تکنولوژی برای الیگودرز، دورود، بروجرد، الشتر، نورآباد، خرم آباد و رومشکان اخذ شده است.

صفدری گفت: همچنین ۱۳ کاردان پزشکی با مدرک کاردانی فوریت های پزشکی و داشتن گواهینامه رانندگی با آمبولانس در پلدختر، الیگودرز، ازنا، دورود، الشتر، بروجرد، نورآباد و سراب دوره بکارگیری می شود.

وی با تاکید بر اینکه داشتن  شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در فراخوان برای داوطلبان الزامی است ادامه داد: ثبت نام داوطلبان تا ۱۱ خرداد و از طریق سایت اینترنتی lums.ac.ir  انجام و آزمون نیز۲۳ خردادماه برگزار خواهد شد.

صفدری در خصوص چرایی جذب نیروی شرکتی توضیح داد: استخدام های قراردادی یا پیمانی هم برای داوطلبان و هم دانشگاه بسیار به صرفه و ارزشمند می باشد اما در حال حاضر مجوزبکارگیری ۷۱ نفر به صورت شرکتی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است.
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان، گفت: قرار است مجوز استخدام سه هزار نیروی قراردادی در آینده نیز اخذ شود که در صورت داشتن سهمیه لرستان در این زمینه، شرایط بهتری برای استخدامی های جدید رقم خواهد خورد.

وی بدون اشاره به تعداد افزود: نیروهای شرکتی علوم پزشکی لرستان بسیار هستند و آخرین تبدیل وضعیت در هشت سال قبل انجام شده است.
انتهای پیام /

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد