امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۳:۲۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت به نقل از روابط عمومی ، مدیر مخابرات منطقه لرستان بهمراه علی پناهی مسئول روابط عمومی با خانم ایرانی مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس قاسمی با اشاره به اینکه، روابط عمومی به عنوان خط مقدم ارتباط با آحاد جامعه نقش خطیر و بی بدیلی را در امر تحکیم و توسعه ارتباط میان نهادها و سرمایه های اجتماعی ایفا میکند تصریح کرد: ‌در این بین روابط عمومی استانداری لرستان دارای حجم گسترده ای از فعالیت هاست که در جهت نیل به آنها بسیار موفق عمل نموده است.

وی همچنین گزارشی از فعالیت های مخابرات منطقه لرستان پرداخت و افزود :توسعه ی بسترهای فناوری اطلاعات نقش موثری در اطلاع رسانی به شهروندان ایفا نموده است .

در ادامه ایرانی مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان ضمن تشکر از زحمات حوزه مخابرات در استان گفت :اطلاع رسانی سنگ زیربنای پیشرفت و توسعه در هر زمینه ای می باشد .

وی با اشاره به اینکه در ایامی که انکان اینکه حضور مردم در اجتماع نیست بنابراین مخابرات به عنوان حافظان و بانیان ارتباطات در جامعه وظایف سنگین تری بر عهده دارند .

ایرانی افزود : فعالیت ها و عملکرد مخابرات به عینه مشهود است تا جاییکه در دورترین نقاط در سطح روستاها هم می توان از اینترنت پرسرعت و خدمات مخابرات بهره مند شد .

در این دیدار مسئول اداره روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان از حمایت‌های دلگرم کننده مدیر منطقه نهایت تقدیر و تشکر را ابراز داشت و گفت: اگر حمایت‌های همه جانبه مدیر منطقه نسبت به روابط عمومی نبود قطعاً فعالیت‌های این اداره به عنوان ویترین سازمان نماینگر نمی‌شد.

علی پناهی ضمن تشریح فعالیت‌های حوزه اداره روابط عمومی منطقه افزود: بر اساس برنامه ریزی و استراتژی‌های تدوین شده، همکاران این اداره در راستای تحقق شاخص‌ها و معیارهای معین تلاش می کنند.

وی به کسب رتبه‌ برتر روابط عمومی منطقه در ارزیابی شاخص‌ها در فصل بهار اشاره داشت و تصریح کرد: کسب این موفقیت‌ در گرو همدلی و همکاری کارکنان این اداره در یک فضای صمیمی و دوستانه است که از زحمات آنها تقدیر و سپاسگذاری می‌کنم.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد