امروز

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۲۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش همای سعادت آنلاین ،«خیرالله خادمی»، امروز(۱۲تیر) در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان با حضور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود ۲۷ میلیارد تومان اعتبار پروژه راه آهن است، افزود: بخشی از مطالبات پیمانکار و تملک اراضی مردم در پروژه راه آهن در حال پرداخت است و با تخصیص اولیه عملا تخصیص ۱۰۰ درصدی صورت گرفت هاست.

وی ،با بیان اینکه پروژه راه آهن جزء پروژه های مشارکتی قرار داده شده است ،افزود: امسال و با دستور وزیر راه و شهرسازی از محل اوراق مشارکت به این طرح کمک خواهیم کردو ۱۲۰ میلیارد تومان در کنار بودجه برای این پروژه پیشنهاد شده است.

خادمی ، در ادامه با بیان اینکه آزاد راه خرم آباد – اراک جزء پروژه های قابل بهره برداری در سال ۹۹ است، اظهار داشت: این پروژه حدود ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: ۱۸ درصد باقی مانده آسفالت است و هفته گذشته دو هزار تن قیر برای این پروژه خریداری شده و دستور داده شده است که دو هزار تن قیر دیگر برای این پروژه خریداری شود.

خادمی با اشاره به افزایش اعتبار این پروژه، خاطرنشان کرد: ۱۰۰ درصد ردیفی که به ما اختصاص یافته که حدود ۶۰ میلیارد تومان است، به ما پرداخت شده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد